ERB-RE0R50V
ERB-RE0R50V Panasonic
afa0000c7.pdf
Виробник: Panasonic
Fuse Chip Fast Acting 0.5A 32V SMD Solder Pad 0603 1.6 X 0.8 X 0.54mm T/R UL/cUL
на замовлення 4134 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 848
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ERBRE0R50V - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 32 VDC, 0603 [Metrisch: 1608], ERBRE Series, tariffCode: 85334010, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 32VDC, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 500mA, Produktpalette: ERBRE Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERBRE0R50V ERBRE0R50V Виробник : PANASONIC AFA0000C7.pdf Category: 0603 SMD Fuses - Ultra Fast
Description: Fuse: fuse; 500mA; 32VDC; quick blow; SMD; ERBRE; 0603
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Mounting: SMD
Current rating: 0.5A
Rated voltage: 32V DC
Manufacturer series: ERBRE
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: quick blow
на замовлення 162 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
ERB-RE0R50V ERB-RE0R50V Виробник : Panasonic AFA0000C7.pdf Surface Mount Fuses 0.5A 0603 micro chip
Мінімальне замовлення: 18
ERB-RE0R50V ERB-RE0R50V Виробник : Panasonic Electronic Components AFA0000C7.pdf Description: FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
Мінімальне замовлення: 16
ERBRE0R50V ERBRE0R50V Виробник : PANASONIC 3770128.pdf Description: PANASONIC - ERBRE0R50V - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 32 VDC, 0603 [Metrisch: 1608], ERBRE Series
tariffCode: 85334010
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32VDC
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608]
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
Produktpalette: ERBRE Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
товару немає в наявності
ERB-RE0R50V ERB-RE0R50V Виробник : Panasonic afa0000c7.pdf Fuse Chip Fast Acting 0.5A 32V SMD Solder Pad 0603 1.6 X 0.8 X 0.54mm T/R UL/cUL
товару немає в наявності
ERB-RE0R50V Виробник : Panasonic AFA0000C7.pdf FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603 Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 32 V