ERB-RE2R50V
ERB-RE2R50V Panasonic Electronic Components
AFA0000C7.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 2.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 2.5 A, Voltage Rating - DC: 32 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERBRE2R50V ERBRE2R50V Виробник : PANASONIC AFA0000C7.pdf Category: 0603 SMD Fuses - Ultra Fast
Description: Fuse: fuse; 2.5A; 32VDC; quick blow; SMD; ERBRE; 0603
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Mounting: SMD
Current rating: 2.5A
Rated voltage: 32V DC
Manufacturer series: ERBRE
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: quick blow
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
ERB-RE2R50V ERB-RE2R50V Виробник : Panasonic Electronic Components AFA0000C7.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 2.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Мінімальне замовлення: 16
ERB-RE2R50V ERB-RE2R50V Виробник : Panasonic AFA0000C7-1025982.pdf Surface Mount Fuses 2.5A 0603 micro chip