ERB-SD1R25U
ERB-SD1R25U Panasonic Electronic Components
ERB-SE%2CSD_Series_Rev_Feb_2006.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 24VDC 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W x 0.016" H (1.00mm x 0.50mm x 0.40mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Part Status: Obsolete
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - DC: 24 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 24VDC 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W x 0.016" H (1.00mm x 0.50mm x 0.40mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A, Part Status: Obsolete, Current Rating (Amps): 1.25 A, Voltage Rating - DC: 24 V.
Інші пропозиції ERB-SD1R25U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERB-SD1R25U ERB-SD1R25U Виробник : Panasonic Electronic Components ERB-SE%2CSD_Series_Rev_Feb_2006.pdf Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 24VDC 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Part Status: Obsolete
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - DC: 24 V