ERB-SE0R75U
ERB-SE0R75U Panasonic Electronic Components
ERB-SE,SD_Series_Rev_Feb_2006.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
на замовлення 2138 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 750 mA, Voltage Rating - DC: 32 V.
Інші пропозиції ERB-SE0R75U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERB-SE0R75U ERB-SE0R75U Виробник : Panasonic Electronic Components ERB-SE,SD_Series_Rev_Feb_2006.pdf Description: FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - DC: 32 V