Продукція > ERB > ERBSE1R50U
ERBSE1R50U
Виробник:
0603F
на замовлення 63600 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ERBSE1R50U
Description: FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 1.5 A, Voltage Rating - DC: 32 V.
Інші пропозиції ERBSE1R50U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERB-SE1R50U ERB-SE1R50U Виробник : Panasonic Electronic Components ERB-SE,SD_Series_Rev_Feb_2006.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 1.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 1.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V