ERB-RD0R50X
ERB-RD0R50X Panasonic Electronic Components
AFA0000C7.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W x 0.019" H (1.00mm x 0.50mm x 0.48mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
на замовлення 230000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ERBRD0R50X - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 32 V, 0402 [Metrisch 1005], ERBRD Series, tariffCode: 85361010, Schaltvermögen DC-Strom: 35A, hazardous: false, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 32V, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 0402 [Metrisch 1005], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 500mA, Produktpalette: ERBRD Series, productTraceability: No, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERBRD0R50X ERBRD0R50X Виробник : PANASONIC 4379359.pdf Description: PANASONIC - ERBRD0R50X - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 32 V, 0402 [Metrisch 1005], ERBRD Series
tariffCode: 85361010
Schaltvermögen DC-Strom: 35A
hazardous: false
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32V
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 0402 [Metrisch 1005]
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
Produktpalette: ERBRD Series
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
ERB-RD0R50X ERB-RD0R50X Виробник : Panasonic afa0000c7.pdf Fuse Chip Fast Acting 0.5A 32V SMD Solder Pad 0402 1 X 0.5 X 0.39mm T/R UL/cUL
ERBRD0R50X ERBRD0R50X Виробник : PANASONIC AFA0000C7.pdf Category: 0402 SMD Fuses - Ultra Fast
Description: Fuse: fuse; 500mA; 32VDC; quick blow; SMD; ERBRD; 0402
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Mounting: SMD
Fuse characteristics: quick blow
Current rating: 0.5A
Type of fuse: fuse
Rated voltage: 32V DC
Manufacturer series: ERBRD
Мінімальне замовлення: 28
ERB-RD0R50X ERB-RD0R50X Виробник : Panasonic AFA0000C7.pdf Surface Mount Fuses 0.5A 0402 micro chip
Мінімальне замовлення: 20
tariffCode: 85361010
Schaltvermögen DC-Strom: 35A
hazardous: false
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32V
Auslöseverhalten: Flink
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
Produktpalette: ERBRD Series
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 48
ERB-RD0R50X ERB-RD0R50X Виробник : Panasonic Electronic Components AFA0000C7.pdf Description: FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
Мінімальне замовлення: 16
товару немає в наявності