ERB-RD1R25X
ERB-RD1R25X Panasonic Electronic Components
AFA0000C7.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W x 0.019" H (1.00mm x 0.50mm x 0.48mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - DC: 32 V
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W x 0.019" H (1.00mm x 0.50mm x 0.48mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A, Current Rating (Amps): 1.25 A, Voltage Rating - DC: 32 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERBRD1R25X ERBRD1R25X Виробник : PANASONIC AFA0000C7.pdf Category: 0402 SMD Fuses - Ultra Fast
Description: Fuse: fuse; 1.25A; 32VDC; quick blow; SMD; ERBRD; 0402
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Mounting: SMD
Fuse characteristics: quick blow
Current rating: 1.25A
Type of fuse: fuse
Rated voltage: 32V DC
Manufacturer series: ERBRD
на замовлення 39 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
ERB-RD1R25X ERB-RD1R25X Виробник : Panasonic AFA0000C7.pdf Surface Mount Fuses 1.25A 0402 micro
Мінімальне замовлення: 19
ERB-RD1R25X ERB-RD1R25X Виробник : Panasonic Electronic Components AFA0000C7.pdf Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Мінімальне замовлення: 16
ERB-RD1R25X ERB-RD1R25X Виробник : Panasonic afa0000c7.pdf Fuse Chip Fast Acting 1.25A 32V SMD Solder Pad 0402 1 X 0.5 X 0.39mm T/R UL/cUL