ERBRD1R50X
ERBRD1R50X PANASONIC
AFA0000C7.pdf
Виробник: PANASONIC
Category: 0402 SMD Fuses - Ultra Fast
Description: Fuse: fuse; 1.5A; 32VDC; quick blow; SMD; ERBRD; 0402
Manufacturer series: ERBRD
Mounting: SMD
Fuse characteristics: quick blow
Current rating: 1.5A
Rated voltage: 32V DC
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Type of fuse: fuse
на замовлення 8410 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ERBRD1R50X - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1.5 A, Flink, 32 VDC, 0402 [Metrisch 1005], ERBRD Series, tariffCode: 85334010, Schaltvermögen DC-Strom: 35A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 32VDC, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 0402 [Metrisch 1005], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 1.5A, Produktpalette: ERBRD Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERBRD1R50X ERBRD1R50X Виробник : PANASONIC 3770128.pdf Description: PANASONIC - ERBRD1R50X - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1.5 A, Flink, 32 VDC, 0402 [Metrisch 1005], ERBRD Series
tariffCode: 85334010
Schaltvermögen DC-Strom: 35A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32VDC
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 0402 [Metrisch 1005]
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1.5A
Produktpalette: ERBRD Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 48
ERB-RD1R50X ERB-RD1R50X Виробник : Panasonic AFA0000C7-1025982.pdf Surface Mount Fuses 1.5A 0402 micro chip
Мінімальне замовлення: 18
ERB-RD1R50X ERB-RD1R50X Виробник : Panasonic Industry AFA0000C7.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 1.5A 32VDC 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W x 0.019" H (1.00mm x 0.50mm x 0.48mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 1.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Мінімальне замовлення: 16
ERB-RD1R50X ERB-RD1R50X Виробник : Panasonic afa0000c7.pdf Fuse Chip Fast Acting 1.5A 32V SMD Solder Pad 0402 1 X 0.5 X 0.39mm T/R UL/cUL
на замовлення 12 шт:
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 1.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V