ERB-RE0R75V
ERB-RE0R75V Panasonic Electronic Components
AFA0000C7.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PANASONIC - ERBRE0R75V - Sicherung zur Oberflächenmontage, 750 mA, Flink, 32 VDC, 0603 [Metrisch: 1608], ERBRE Series, tariffCode: 85334010, Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608], productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung V AC: -, Schaltvermögen AC-Strom: -, Nennspannung, V DC: 32VDC, Sicherungsstrom: 750mA, euEccn: NLR, Auslöseverhalten: Flink, hazardous: false, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, usEccn: EAR99, Produktpalette: ERBRE Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERB-RE0R75V ERB-RE0R75V Виробник : Panasonic AFA0000C7-1025982.pdf Surface Mount Fuses 0.75A 0603 micro
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
ERBRE0R75V ERBRE0R75V Виробник : PANASONIC AFA0000C7.pdf Category: 0603 SMD Fuses - Ultra Fast
Description: Fuse: fuse; 750mA; 32VDC; quick blow; SMD; ERBRE; 0603
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Mounting: SMD
Current rating: 0.75A
Rated voltage: 32V DC
Manufacturer series: ERBRE
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: quick blow
Мінімальне замовлення: 30
ERBRE0R75V ERBRE0R75V Виробник : PANASONIC 4379359.pdf Description: PANASONIC - ERBRE0R75V - Sicherung zur Oberflächenmontage, 750 mA, Flink, 32 VDC, 0603 [Metrisch: 1608], ERBRE Series
tariffCode: 85334010
Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608]
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung V AC: -
Schaltvermögen AC-Strom: -
Nennspannung, V DC: 32VDC
Sicherungsstrom: 750mA
euEccn: NLR
Auslöseverhalten: Flink
hazardous: false
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
usEccn: EAR99
Produktpalette: ERBRE Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 676 шт:
Мінімальне замовлення: 45
ERB-RE0R75V ERB-RE0R75V Виробник : Panasonic Electronic Components AFA0000C7.pdf Description: FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 750 mA
Voltage Rating - DC: 32 V