ERBRE1R25V
ERBRE1R25V PANASONIC
AFA0000C7.pdf
Виробник: PANASONIC
Category: 0603 SMD Fuses - Ultra Fast
Description: Fuse: fuse; 1.25A; 32VDC; quick blow; SMD; ERBRE; 0603
Mounting: SMD
Current rating: 1.25A
Rated voltage: 32V DC
Fuse characteristics: quick blow
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 1.25 A, Voltage Rating - DC: 32 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERB-RE1R25V ERB-RE1R25V Виробник : Panasonic AFA0000C7.pdf Surface Mount Fuses 1.25A 0603 micro
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
ERB-RE1R25V ERB-RE1R25V Виробник : Panasonic Electronic Components AFA0000C7.pdf Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Мінімальне замовлення: 13
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - DC: 32 V