ERBRG2R50V
ERBRG2R50V PANASONIC
AFA0000C7.pdf
Виробник: PANASONIC
Category: 1206 SMD Fuses - Fast
Description: Fuse: fuse; 2.5A; 32VDC; quick blow; SMD; ERBRG; 1206
Type of fuse: fuse
Current rating: 2.5A
Rated voltage: 32V DC
Case - mm: 3216
на замовлення 1193 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.026" H (3.20mm x 1.60mm x 0.65mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 2.5 A, Voltage Rating - DC: 32 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERB-RG2R50V ERB-RG2R50V Виробник : Panasonic AFA0000C7.pdf Surface Mount Fuses 2.5A 1206 micro chip 32VDC
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
ERB-RG2R50V ERB-RG2R50V Виробник : Panasonic Electronic Components AFA0000C7.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.026" H (3.20mm x 1.60mm x 0.65mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 2.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Мінімальне замовлення: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 2.5 A
Voltage Rating - DC: 32 V