Продукція > VISHAY > ERC50681R00BEEK500
ERC50681R00BEEK500
ERC50681R00BEEK500 Vishay
ercind.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Film 681 Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Epoxy AXL Bulk
Написати відгук
Description: RES 681 OHM 0.1% 1/10W AXIAL, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 681 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERC50681R00BEEK500 Виробник : Vishay Dale Description: RES 681 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 681 Ohms