Продукція > SAMTEC > ERCD-020-12.00-TEU-TED-1-D
ERCD-020-12.00-TEU-TED-1-D
ERCD-020-12.00-TEU-TED-1-D Samtec
ercd.pdf
Виробник: Samtec
Ribbon Cables / IDC Cables 0.80 mm Edge Rate Coax Cable Assembly
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSEM M-M 40POS 12" HDR, Packaging: Bulk, Connector Type: Card Edge to Card Edge, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Ribbon, Length: 1.00' (304.80mm), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 40, Number of Rows: 2, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.016" (0.40mm), Pitch - Connector: 0.031" (0.80mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERCD-020-12.00-TEU-TED-1-D ERCD-020-12.00-TEU-TED-1-D Виробник : Samtec Inc. ercd-xxx-xx.xx-xxx-xxx-x-x-mkt.pdf Description: CBL ASSEM M-M 40POS 12" HDR
Packaging: Bulk
Connector Type: Card Edge to Card Edge
Contact Finish: Gold
Color: Blue, Ribbon
Length: 1.00' (304.80mm)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 40
Number of Rows: 2
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.016" (0.40mm)
Pitch - Connector: 0.031" (0.80mm)