ERD-S1TJ124V
ERD-S1TJ124V Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 120K OHM 5% 1/2W AXIAL
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: -150/ -500ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Composition: Carbon Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 120 kOhms
на замовлення 193 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 120K OHM 5% 1/2W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: -150/ -500ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm), Composition: Carbon Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 120 kOhms.
Інші пропозиції ERD-S1TJ124V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERD-S1TJ124V ERD-S1TJ124V Виробник : Panasonic Electronic Components ERDS1,%20ERDS2,%20ERD25%20Series.pdf Description: RES 120K OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Carbon Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 120 kOhms