ERD-S1TJ154V
ERD-S1TJ154V Panasonic Electronic Components
ERDS1, ERDS2, ERD25 Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 150K OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: -150/ -500ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Composition: Carbon Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 150 kOhms
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 150K OHM 5% 1/2W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: -150/ -500ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm), Composition: Carbon Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 150 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERD-S1TJ154V ERD-S1TJ154V Виробник : Panasonic Electronic Components ERDS1, ERDS2, ERD25 Series.pdf Description: RES 150K OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Carbon Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 150 kOhms