ERD-S2TJ151V
ERD-S2TJ151V Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 150 OHM 5% 1/4W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: -150/ -350ppm/°C
Size / Dimension: 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Composition: Carbon Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 150 Ohms
Написати відгук
Description: RES 150 OHM 5% 1/4W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: -150/ -350ppm/°C, Size / Dimension: 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm), Composition: Carbon Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 150 Ohms.
Інші пропозиції ERD-S2TJ151V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERD-S2TJ151V ERD-S2TJ151V Виробник : Panasonic Electronic Components ERDS1%2C%20ERDS2%2C%20ERD25%20Series.pdf Description: RES 150 OHM 5% 1/4W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Carbon Film
Part Status: Obsolete
Resistance: 150 Ohms