ERD-S2TJ9R1V Panasonic Electronic Components
ERDS1_S2_25-Panasonic.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Резистор вивідний плівковий, R = 9,1 Ом, Розм = 1,7 х 3,2, Точн., % = 5, Р, Вт = 0,25 Вт, Тексп, °C = -55...+155, Тип за вир. = ERDS2, ТКО, ppm/°C = -150,... Група товару: Резистори Корпус: 1.7x3.2mm Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 5000 шт
на замовлення 24 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5000
Відгуки про товар
Написати відгук
Резистор вивідний плівковий, R = 9,1 Ом, Розм = 1,7 х 3,2, Точн., % = 5, Р, Вт = 0,25 Вт, Тексп, °C = -55...+155, Тип за вир. = ERDS2, ТКО, ppm/°C = -150,... Група товару: Резистори Корпус: 1.7x3.2mm Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 5000 шт.
Інші пропозиції ERD-S2TJ9R1V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERD-S2TJ9R1V ERD-S2TJ9R1V Виробник : Panasonic Electronic Components ERDS1,%20ERDS2,%20ERD25%20Series.pdf Description: RES 9.1 OHM 5% 1/4W AXIAL
товару немає в наявності