ERDN20-12
ERDN20-12 MEAN WELL
ERDN20-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Built-in Power Supplies
Description: Redundancy module; 12VDC; 20A; -40÷80°C; 9÷14VDC
Output voltage: 12V DC
Output current: 20A
Supply voltage: 9...14V DC
Operating temperature: -40...80°C
Electrical connection: terminal block
Type of power supply device: redundancy module
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - ERDN20-12 - Redundanzmodul, 2 Kanäle, 12V, 20A, Baureihe ERDN20, tariffCode: 85044083, Art des Zubehörs: Redundanzmodul, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Zur Verwendung mit: Netzteile der Produktreihe ERDN20 von MEAN WELL, usEccn: EAR99, Produktpalette: ERDN20 Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERDN20-12 ERDN20-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: PWR SUPP, BATT & COND
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Power Supplies
Accessory Type: Redundancy Module
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
ERDN20-12 Виробник : MEAN WELL Description: MEAN WELL - ERDN20-12 - Redundanzmodul, 2 Kanäle, 12V, 20A, Baureihe ERDN20
tariffCode: 85044083
Art des Zubehörs: Redundanzmodul
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Zur Verwendung mit: Netzteile der Produktreihe ERDN20 von MEAN WELL
usEccn: EAR99
Produktpalette: ERDN20 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1 шт:
ERDN20-12 ERDN20-12 Виробник : MEAN WELL ERDN20-spec.pdf Блок живлення, Redundancy module, 20A Група товару: AC-DC-перетворювачі з функцією UPS Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
ERDN20-12 ERDN20-12 Виробник : MEAN WELL ERDN20-spec.pdf Блок живлення, Redundancy module, 20A Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
ERDN20-12 ERDN20-12 Виробник : MEAN WELL Redundancy Modules 20A 12Vdc Redundancy Module