ERG-12SJ332
ERG-12SJ332 Panasonic
AOA0000C349-1150021.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Oxide Resistors 0.5W 5% 3.3 Kohm 350 ppm
на замовлення 7402 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 3.3K OHM 5% 1/2W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 3.3 kOhms.
Інші пропозиції ERG-12SJ332
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-12SJ332 Виробник : Panasonic Electronic Components Description: RES 3.3K OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 3.3 kOhms