ERG-1FJS472E
ERG-1FJS472E Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 4.7K OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 1180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 1watt 4.7Kohms 5% AEC-Q200.
Інші пропозиції ERG-1FJS472E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1FJS472E ERG-1FJS472E Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 1watt 4.7Kohms 5% AEC-Q200
ERG-1FJS472E ERG-1FJS472E Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 4.7K OHM 1W 5% AXIAL