ERG-1SG200V
ERG-1SG200V Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 20 OHM 2% 1W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±2%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 20 Ohms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 20 OHM 2% 1W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±2%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 20 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SG200V ERG-1SG200V Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 20 Ohm 2% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive Ammo
Кількість Ціна
ERG-1SG200V ERG-1SG200V Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 20 OHM 2% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±2%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 20 Ohms
Мінімальне замовлення: 12
ERG-1SG200V ERG-1SG200V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 07/16/2019, METAL OXIDE FILM RES LEAD, 1W, 20ohm,5% TOLERANCE