ERG-1SJ102V
ERG-1SJ102V Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 1K Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box Automotive AEC-Q200
на замовлення 7100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ102V ERG-1SJ102V Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 1K Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
ERG-1SJ102V ERG-1SJ102V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 1Kohm 1W 5%