ERG-1SJ120V
ERG-1SJ120V Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 12 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box Automotive
на замовлення 799 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 193
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ120V ERG-1SJ120V Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 12 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box Automotive
на замовлення 10000 шт:
Кількість Ціна
ERG-1SJ120V ERG-1SJ120V Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 12 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 799 шт:
ERG-1SJ120V ERG-1SJ120V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 12ohm 1W 5%