ERG-1SJ122V
ERG-1SJ122V Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 2944 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERG-1SJ122V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ122V ERG-1SJ122V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 1.2Kohm 1W 5%
ERG-1SJ122V ERG-1SJ122V Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL