ERG-1SJ150V
ERG-1SJ150V Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 15 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 4907 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції ERG-1SJ150V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ150V ERG-1SJ150V Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 15 OHM 1W 5% AXIAL
ERG-1SJ150V ERG-1SJ150V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 15ohm 1W 5%