ERG1SJ160
ERG1SJ160 Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 16 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive Bulk
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ160 ERG-1SJ160 Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 16 OHM 1W 5% AXIAL
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
ERG-1SJ160 ERG-1SJ160 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 16 OHM 5% 350PPM 1W