ERG-1SJ160V
ERG-1SJ160V Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 16 OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 16 Ohms
на замовлення 665 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 16 OHM 5% 1W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 16 Ohms.
Інші пропозиції ERG-1SJ160V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ160V ERG-1SJ160V Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 16 OHM 5% 1W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 16 Ohms
товару немає в наявності
ERG-1SJ160V ERG-1SJ160V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 16ohm 1W 5%