ERG-1SJ182A
ERG-1SJ182A Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 1.8K Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERG-1SJ182A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ182A ERG-1SJ182A Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors Metal Oxide Film Res Lead 1W 5%
на замовлення 10050 шт:
ERG-1SJ182A ERG-1SJ182A Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 1.8K Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive
на замовлення 300 шт:
ERG-1SJ182A ERG-1SJ182A Виробник : Panasonic Electronic Components ERX_GxS_F_Series.pdf Description: RES 1.8K OHM 1W 5% AXIAL