ERG-1SJ200V
ERG-1SJ200V Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 20 OHM 5% 1W AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERG-1SJ200V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ200V ERG-1SJ200V Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 20 OHM 5% 1W AXIAL
товару немає в наявності
ERG-1SJ200V ERG-1SJ200V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 20ohm 1W 5%