ERG-1SJ202V
ERG-1SJ202V Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 2K OHM 5% 1W AXIAL
на замовлення 562 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції ERG-1SJ202V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ202V ERG-1SJ202V Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 2K OHM 5% 1W AXIAL
на замовлення 2000 шт:
ERG-1SJ202V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 2Kohm 1W 5%