ERG-1SJ222A
ERG-1SJ222A Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 2.2K Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive
на замовлення 8868 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ222A ERG-1SJ222A Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 2.2K Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 76
ERG-1SJ222A ERG-1SJ222A Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors Metal Oxide Film Res Lead 1W 5%
ERG-1SJ222A ERG-1SJ222A Виробник : Panasonic Electronic Components ERX_GxS_F_Series.pdf Description: RES 2.2K OHM 1W 5% AXIAL