ERG-1SJ240V
ERG-1SJ240V Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 24 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Oxide Film 24 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box Automotive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ240V ERG-1SJ240V Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 24 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box Automotive
Кількість Ціна
ERG-1SJ240V ERG-1SJ240V Виробник : Panasonic Electronic Components ERX_GxS_F_Series.pdf Description: RES 24 OHM 1W 5% AXIAL
Мінімальне замовлення: 16
ERG-1SJ240V ERG-1SJ240V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 24ohm 1W 5%