ERG-1SJ243V
ERG-1SJ243V Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 24K Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box Automotive
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ243V ERG-1SJ243V Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 24K Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box Automotive
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 56
на замовлення 950 шт:
Мінімальне замовлення: 912
на замовлення 950 шт:
Мінімальне замовлення: 49
ERG-1SJ243V Виробник : Panasonic Electronic Components Description: RESISTOR FUSING LEADED
товару немає в наявності
ERG-1SJ243V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 24Kohm 1W 5%