ERG-1SJ300P
ERG-1SJ300P Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 30 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated RDL Automotive AEC-Q200 Bulk
на замовлення 9498 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ300P ERG-1SJ300P Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 30 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated RDL Automotive AEC-Q200 Bulk
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 142
ERG-1SJ300P ERG-1SJ300P Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors Metal Oxide Film Res Lead, 1W, 5%