ERG-1SJ330
ERG-1SJ330 Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 33 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Bulk
на замовлення 9350 шт:
Написати відгук
Description: RES 33 OHM 5% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 33 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ330 ERG-1SJ330 Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 33 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Bulk
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
ERG-1SJ330 ERG-1SJ330 Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 33 OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 33 Ohms
Мінімальне замовлення: 14
ERG-1SJ330 ERG-1SJ330 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 33 OHM 5% 300PPM 1W