ERG-1SJ330A
ERG-1SJ330A Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 33 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 950
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ330A ERG-1SJ330A Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 33 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 943
Мінімальне замовлення: 51
Мінімальне замовлення: 50
ERG-1SJ330A ERG-1SJ330A Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors Metal Oxide Film Res Lead 1W 5%
ERG-1SJ330A ERG-1SJ330A Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 33 OHM 1W 5% AXIAL