ERG-1SJ333
ERG-1SJ333 Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 33K Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Bulk
на замовлення 1288 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 853
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ333 ERG-1SJ333 Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 33K Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Bulk
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
ERG-1SJ333 ERG-1SJ333 Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 33K OHM 1W 5% AXIAL
ERG-1SJ333 ERG-1SJ333 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 33K OHM 5% 300PPM 1W