ERG-1SJ363V
ERG-1SJ363V Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 36K Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box Automotive
на замовлення 8013 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 36K OHM 5% 1W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 36 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ363V ERG-1SJ363V Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 36K Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box Automotive
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 54
ERG-1SJ363V ERG-1SJ363V Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 36K OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 36 kOhms
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 36 kOhms
товару немає в наявності
ERG-1SJ363V ERG-1SJ363V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 36Kohm 1W 5%