ERG-1SJ391V
ERG-1SJ391V Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 390 OHM 5% 1W AXIAL
на замовлення 5542 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції ERG-1SJ391V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ391V ERG-1SJ391V Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 390 OHM 5% 1W AXIAL
ERG-1SJ391V ERG-1SJ391V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 390ohm 1W 5%