ERG-1SJ392A
ERG-1SJ392A Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 3.9K Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції ERG-1SJ392A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ392A ERG-1SJ392A Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 3.9K OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 5000 шт:
ERG-1SJ392A ERG-1SJ392A Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors Metal Oxide Film Res Lead 1W 5%