ERG-1SJ473V
ERG-1SJ473V Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 47K OHM 5% 1W AXIAL
на замовлення 2891 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції ERG-1SJ473V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ473V ERG-1SJ473V Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 47K OHM 5% 1W AXIAL
ERG-1SJ473V ERG-1SJ473V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 47Kohm 1W 5%