ERG1SJ620
ERG1SJ620 Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 62 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive Bulk
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 62 OHM 5% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 62 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ620 ERG-1SJ620 Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 62 OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 62 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
ERG-1SJ620 ERG-1SJ620 Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 62 OHM 5% 350PPM 1W