ERG-1SJ621V
ERG-1SJ621V Panasonic
aoa0000c349.pdf
Виробник: Panasonic
Res Metal Oxide Film 620 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box Automotive
на замовлення 9435 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ621V ERG-1SJ621V Виробник : Panasonic aoa0000c349.pdf Res Metal Oxide Film 620 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Tape and Box Automotive
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 125
ERG-1SJ621V ERG-1SJ621V Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 620ohm 1W 5%