ERG-1SJ910P Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 91 OHM 1W 5% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Axial, Radial Formed
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 91 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 91 OHM 1W 5% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Axial, Radial Formed, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 91 Ohms.
Інші пропозиції ERG-1SJ910P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERG-1SJ910P ERG-1SJ910P Виробник : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors Metal Oxide Film Res Lead, 1W, 5%