Продукція > PANASONIC > ERJ-12NF2000U
ERJ-12NF2000U
ERJ-12NF2000U Panasonic
AOA0000C304.pdf
Виробник: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 1812 200ohms 1% AEC-Q200
на замовлення 6834 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 200 OHM 3/4W 1% 1812 SMD, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Bulk, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 200 Ohms.
Інші пропозиції ERJ-12NF2000U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERJ-12NF2000U Виробник : Panasonic Electronic Components AOA0000C304.pdf Description: RES 200 OHM 3/4W 1% 1812 SMD
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Bulk
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 200 Ohms