ERJ-12NF2001U
ERJ-12NF2001U Panasonic Electronic Components
AOA0000C304.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 2K OHM 1% 3/4W 1812
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Not For New Designs
Resistance: 2 kOhms
на замовлення 2456 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 2K OHM 1% 3/4W 1812, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Not For New Designs, Resistance: 2 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERJ-12NF2001U ERJ-12NF2001U Виробник : Panasonic AOA0000C304.pdf Thick Film Resistors - SMD 1812 2Kohms 1% Tol AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
ERJ-12NF2001U ERJ-12NF2001U Виробник : Panasonic Electronic Components AOA0000C304.pdf Description: RES SMD 2K OHM 1% 3/4W 1812
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 1812
Resistance: 2 kOhms