ERJ-12NF75R0U Panasonic Electronic Components
AOA0000C304.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 75 OHM 3/4W 1% 1812 SMD
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 75 Ohms
Написати відгук
Description: RES 75 OHM 3/4W 1% 1812 SMD, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 75 Ohms.
Інші пропозиції ERJ-12NF75R0U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERJ-12NF75R0U ERJ-12NF75R0U Виробник : Panasonic AOA0000C304-1149620.pdf Thick Film Resistors - SMD 1812 75ohms 1% AEC-Q200