ERJ-12SF1431U
ERJ-12SF1431U Panasonic Electronic Components
AOA0000C313.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 1.43K OHM 1% 3/4W 2010
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 1.43 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.43K OHM 1% 3/4W 2010, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 1.43 kOhms.
Інші пропозиції ERJ-12SF1431U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERJ-12SF1431U ERJ-12SF1431U Виробник : Panasonic AOA0000C304-1149620.pdf Thick Film Resistors - SMD 2010 1.43Kohms 1% AEC-Q200