Продукція > PANASONIC > ERJ-12SF1692U
ERJ-12SF1692U Panasonic
AOA0000C304.pdf
Виробник: Panasonic
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 16.9K OHM 1% 3/4W 2010, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Not For New Designs, Resistance: 16.9 kOhms.
Інші пропозиції ERJ-12SF1692U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERJ-12SF1692U ERJ-12SF1692U Виробник : Panasonic Industry AOA0000C304.pdf Description: RES SMD 16.9K OHM 1% 3/4W 2010
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Not For New Designs
Resistance: 16.9 kOhms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Resistance: 16.9 kOhms
товару немає в наявності
ERJ-12SF1692U ERJ-12SF1692U Виробник : Panasonic AOA0000C304.pdf Thick Film Resistors - SMD 2010 16.9Kohms 1% AEC-Q200