ERJ-12SF1001U Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 1K OHM 1% 3/4W 2010
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 1 kOhms
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ERJ12SF1001U - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 kohm, ± 1%, 750 mW, 2010 [Metrisch 5025], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 750mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, Widerstand: 1kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: ERJ-12S Series, productTraceability: No, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 2.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ERJ12SF1001U | Виробник : PANASONIC |
на замовлення 1608 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Thick Film Resistors - SMD 2010 1Kohms 1% Tol AEC-Q200 |
Description: RES SMD 1K OHM 1% 3/4W 2010Packaging: Cut Tape (CT) Power (Watts): 0.75W, 3/4W Tolerance: ±1% Features: Automotive AEC-Q200 Package / Case: 2010 (5025 Metric) Temperature Coefficient: ±100ppm/°C Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Composition: Thick Film Operating Temperature: -55°C ~ 155°C Number of Terminations: 2 Supplier Device Package: 2010 Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm) Resistance: 1 kOhms |